Grup Örümcek
http://gruporumcek.dinozoruz.com
yeniden...
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

Talat Bektaş (Vokal, Gitar)

1961 Şile doğumlu. Astsubay babanın 4 çocuğundan biri. İlk ve ortaokul yıllarını Ordu, Kütahya ve Muğla'da tamamladı. AÖF İktisat öğrenimi gördü. İlkokul yıllarından beri müziğe olan ilgisini, lise yıllarında beste yapmaya başlayarak sürdürdü. Çeşitli orkestralarda çalışmaya başladı. 1984 yılında Bülent Karataş ile beraber ÖRÜMCEK grubunu kurdu. Grubun solisti, söz yazarı ve bestecisidir.
iletişim: talat@gruporumcek.comMFeritA

M.Ferit Aktakka (Akustik & Ritm Gitar)

1965 Tavşanlı doğumlu. Müziğe lise yıllarında Klasik Gitar çalarak başladı. DEÜ/İİBF Muğla İşletmecilik mezunudur. Üniversite yıllarında Bas Gitarist olarak ÖRÜMCEK'in kurucu kadrosunda yer aldı. Albümde "Garajlar"ı seslendirdiği gibi grupta halen Akustik & Ritm Gitar çalmakta. Antalya'da Turizm sektöründe üst düzey yönetici olarak çalışmaktadır.
iletişim: ferit@gruporumcek.comDorukhan Bektaş (Solo Gitar)

1986 Muğla doğumludur. Babasının da müzisyen olmasından dolayı küçük yaşlardan itibaren müzikle iç içedir. İlk nota bilgilerini ilkokul yıllarında bağlama dersleri alarak edinmişse de kendini Gitarda bulmuştur. Güzel Sanatlar Lisesi'nde Müzik eğitimini tamamlayan Dorukhan, halen profesyonel olarak sahne almaktadır.
iletişim: dorukhan@gruporumcek.comFurkan Aktakka (Bas Gitar)

1979 yılında Tavşanlı'da doğdu. Müziğe ilkokul yıllarında Klasik Gitar çalarak başladı. 2003 yılında Ankara Üinversitesi Devlet Konservatuvarı Opera/Koro Bölümünden mezun oldu. Halen Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Opera Anasanat Dalı'nda Öğretim Görevlisi ve Anasanat Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır.
iletişim: furkan@gruporumcek.com