Grup Örümcek
http://gruporumcek.dinozoruz.com
yeniden...
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
Örümcek - Benimle Olm.a. (2011) Basın Bülteni

Albümün ilk klibi ise Mustafa Kara yönetmenliğinde “Canım Seninle Olmak İstiyor” adlı grubun unutulmaz parçasına çekildi.
1984 yılında kurulan Örümcek, Muğla’da verdikleri ikinci konserlerinin ardından 1986 yılında dağılmış olsa da, hem yeni üyelerin katılımı hem de single çalışmaları ile Talat Bektaş tarafından varlığını sürdürdü. İlk kurucu üyeler Talat ve Ferit’in halen yer aldığı gruba, her ikisi de müzik eğitimi almış olan Furkan ve Dorukhan’ın katılması ile gelen yeni soluk parçaların düzenlemesinde, özellikle de gitar performanslarında kendini göstermekte. Düş Stüdyoları’nda 2 yıl süren çalışmalara evsahipliği yapan Erhan Doğan, kayıtların yanısıra klavye ve gitarı ile de gruba eşlik ederek albüme ayrı bir katkı daha sağlamış.
Geniş bir çeşitliliğe sahip Türk rock müzik dünyasında, kendilerine özgü bir rock soundu sunan Örümcek’in bu albümünü dinleyenler, eminiz ki kendilerini ifade eden bir parça bulabilecektir.
Güven Erkin Erkal’ın bu albüm için yazdığı yorumundan alıntı yaparak noktalayalım; “elinizdeki bu albüm, başarının ardından 25 yıl sonra gerçekleştirilen bir kararlılık harekatının sonucudur...”
Talat Bektaş : Vokal, gitar
Ferit Aktakka : Gitar, vokal (Garajlar)
Dorukhan Bektaş : Gitar
Furkan Aktakka : Bas gitar, geri vokal
Erhan Doğan : Klavyeler, gitar
Yunus Çekiç : Davul
İletişim : info@gruporumcek.com
www.gruporumcek.com

[Haberin Eklenme Tarihi: 13.09.2011]

Haberlerin Tamamı >>